Kahve Dünyası – Çekirdek For Pc Or Laptop Windows(7,8,10) & Mac Free Download

2.7

  • Payment
The Kahve Dünyası – Çekirdek Kazan for PC, Windows and Mac is a vastly famous program because of its effective and efficient performance. Ever wonder how you can run the Kahve Dünyası – Çekirdek Kazan app on your computer? Well, you cannot run the app directly on PC devices as it is not released for the PC operating systems.

However, by utilizing an alternative approach, you can easily run the Kahve Dünyası – Çekirdek Kazan for PC. In fact, you can run the Kahve Dünyası – Çekirdek Kazan app on all popular computer OS including the Windows, Mac, Linux, and others. Basically, we will implement the emulator method to run the Kahve Dünyası – Çekirdek Kazan app on these OS.

Keep reading the document to acknowledge the straightforward steps to run the Kahve Dünyası – Çekirdek Kazan app on PC. KAHVE DÜNYASI ARTIK SANA DAHA YAKIN!
4.4/5 Votes: 2,781
Developer
Kahve Dünyası
Version
2.7
Updated
March 3, 2020
Requirements
5.0 and up
Size
24M
Get it on
Google Play

aReport this app

Description

KAHVE DÜNYASI ARTIK SANA DAHA YAKIN!

Kahve Dünyası uygulamasıyla artık seni daha yakından tanıyor, sana özel kampanyalar hazırlıyoruz. Böylece 190’dan fazla mağazamızda alışveriş yaparken; hediye kahve, ödül puanlar kazanıp mobil uygulamamızla kolayca ve dilediğince harcayabilirsin. Üstelik uygulamayı ilk kez indiren kullanıcılara bir adet Kahve Damgası bizden hediye!

Özellikler:
· Türkiye’nin ilk uzaktan kahve sipariş sistemi Hazır Al artık hayatımızda. Seçtiğin mağazadan, seçtiğin ürünleri sepete ekle. Mağazamıza geldiğinde sipariş teslim numarasını söylemen yeterli. Siparişini sıra beklemeden teslim alabilirsin.
· Her alışverişten Kahve Dünyası ödül puanı; ÇEKİRDEK topla, dilediğince harca! Kazanılan her ÇEKİRDEK 1 TL değerinde olup, ÇEKİRDEKLER mağazalarımızda para gibi kullanılabilir.
· Kazandığın ÇEKİRDEKLERİ dilersen mağazalarımızda harcayabilir, ya da sevdiklerine hediye olarak gönderebilirsin.
· Aldığın her Al-Götür kahvede 6 adet DAMGA biriktir, 1 adet Al-Götür Kahve kazan.
· Unutma, ÇEKİRDEK ve DAMGA kazanmak için QR kodunu her alışverişinde kasaya okutmalısın. “QR kodumu nasıl okutacağım?” dersen; uygulama sağ üst köşesindeki QR koda tıklayarak ya da telefonunu sallayarak gelen QR kodu kasaya gösterip kampanyalardan yararlanabilirsin.
· İşlem Geçmişi sekmesinden ÇEKİRDEK, DAMGA ve sana özel indirimler gibi işlem geçmişlerini kolaylıkla takip edebilirsin.
· Yol Tarifi Al özelliği ile mağazalarımıza ulaşmak artık çok kolay! Semt, Cadde, Sokak gibi bilgilerle sana en yakın mağazaları aratabilir, ilgili mağazanın menüsü, açık oturma alanı, otopark ve internet erişimi gibi bilgileri de tek tıkla inceleyebilirsin.
· Sana özel kampanyalardan ilk sen haberdar ol!
Kahve Dünyası Hakkında;
2004 yılında İstanbul’un Eminönü semtinde açtığımız ilk mağazamızla yakaladığımız büyüme ivmesini, her geçen gün daha da artırarak Türkiye’nin 34 şehrine ulaştık. 2011 yılında Londra Piccadilly Circus’ta açtığımız ilk yurt dışı mağazamızda gördüğümüz ilgiye karşılık olarak, ülke dışındaki girişimlerimize de hız verdik. Bugün yerli ve yabancı tüm tüketicilerimizin beğeni ve taleplerinden aldığımız güçle Türkiye, İngiltere, Romanya, Kuveyt ve Suudi Arabistan’da yer alan 190’dan fazla mağaza ile toplam 350’den fazla noktada müşterilerimizle buluşuyoruz.

Kaliteli ve lezzetli ürün yelpazemiz ve kusursuz servisimizle, kahve keyfi ve kahve falı kültürünün ayrılmaz bir parçası olan Türk kahvesi ve diğer özgün lezzetlerimizi, Türk ikram geleneği ve konukseverliğini sergileyerek dünyaya tanıtmaya devam ediyoruz.

How to Operate Kahve Dünyası – Çekirdek Kazan App from PC

The Kahve Dünyası – Çekirdek Kazan app is a native android and iOS application which is not made to run on the PC devices. That means, the app is not available on Windows Store or Apple Store for the Windows or Mac PC devices. However, there is still a way to run the Kahve Dünyası – Çekirdek Kazan app on PC by utilizing an android emulator which lets you enjoy android apps on PC.

You will require an android environment inside your PC and it can be easily created by making use of an android emulator for PC. What’s more interesting is that you can run any android file from play store or external sources from the emulator. Go through the given steps for installing the Kahve Dünyası – Çekirdek Kazan APP on your windows/ Mac PC:

  1. Step-1: Save the launcher of any of the popular android emulators available currently. You will find a lot of them by searching on Google.
  2. Step-2: Post-installation, begin the program and follow the instructions for the required configurations.
  3. Step-3: Now search for the APK of the Kahve Dünyası – Çekirdek Kazan app from google and download it from a reliable source.
  4. Step-4: Now open the folder where you saved the APK file and then drag it to the user interface of the emulator.
  5. Step-5: Now the Kahve Dünyası – Çekirdek Kazan app will be installed on your PC . Now you can enjoy the Kahve Dünyası – Çekirdek Kazan app by launching it for the .

What's new

Her geçen gün yeni bir özellik eklediğimiz mobil uygulamamıza hikayeler özelliğini getirdik.
Anlık sürprizler için sık sık mobil uygulamamızdaki hikayelere göz atmayı unutma! Read more Collapse

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *